Günübirlik Alan
Uludağ Kirazlıyayla

Şehir merkezinden 25 kilometre uzaklıktaki Ki­razlıyayla oteller bölgesine ulaşımda ge­çiş noktasın dadır. Kirazlıyayla’da şuan faal olmayan bir otel, kamuya ait bir misafirhane, et-mangal lokantası, büfe ve Milli Park Müdürlüğünün hizmet binaları bulunur. 2000 kişi/ gün kapasiteli Kirazlıyayla’da 1 adet satış büfesi, çocuk oyun alanı, çeşmeler ve 2 adet 3 + 3 WC mevcuttur. Kirazlıyayla'nın 800 mt. kuzeyinde bulunan ve bahar aylarında su ile kaplı olan Gölcük mev­kiine yürüyüşler yapılabilir.


OsmangaziBilgilendirme Levhası Sayısı: 1 Adet Ağaç Bilgi Levhası
Bölge Sorumlusu: Uludağ Milli Park Müdürlüğü
Şehirden Uzaklık: Ulucami-Kirazlıyayla: 24.6 Km.Bu site tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bilgileri verilen parkurlarda yapılması yasak işlemlerden tamamen kullanıcı sorumludur. Her parkurun detayında yapılabilenecek etkinliklerle ilgili bilgilendirme simgeleri bulunmaktadır.
BursayiKesfet.com © 2015
Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi Bursa, Bilecik, Eskişehir Kalkınma Ajansı'nın desteklediği, Bursa'nın Alternatif Turizm Destinasyonları Projesi kapsamında hazırlanmıştır.
İçerik ile ilgili tek sorumluluk Bursa İl Kültür Turizm Müdürlüğü'ne ait olup BEBKA veya Kalkınma Bakanlığı'nın görüşlerini yansıtmamaktadır.


Bu proje Netcad Yazılım A.Ş. tarafından yapılmıştır.